126 ₴
Застосування:
Daewoo Nubira 1.6 -- F16D3 -- 07.2003 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-W09 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 96434540;96474040;96549923;96839848 |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Lacetti, Nubira |