184 ₴
Застосування:
Nissan Qashqai I 1.5 dCi -- K9K 430 -- 01.2010 - 12.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1213 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 546133UB0A;54613JD02A;54613JG02A |
| Висота | 33.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.8 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Koleos, Qashqai, X-Trail |