96 ₴
Застосування:
Toyota Starlet 1.0 (KP60) -- 2K -- 02.1978 - 09.1984| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-220 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881510060 |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 1979, 1981, 1975, 1980, 1976, 1984, 1983, 1974, 1978, 1977 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |