80 ₴
Застосування:
Honda Stream 1.7 16V (RN1) -- D17A2,D17A5 -- 05.2001 - 09.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-449 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 51306S5A003;51306S5D005;51306S6D005;51306S7B004;51306S7B014 |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, 2000, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2001, 2013, 2012, 2002, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | CR-V, Civic |