78 ₴
Застосування:
Suzuki Alto VII 1.0 (AMF310, GFC31S) -- K10B -- 01.2009 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-840 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 546134A00B;54614M4A00B;42431M68K00;42431M68K00000 |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2023, Рік випуску автомобіля, 2017, 2024, 2020, 2011, 2018, 2009, 2015, 2014, 2010, 2025, 2013, 2021, 2012, 2019, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |