77 ₴
Застосування:
Daewoo Kalos 1.4 -- F14S3 -- 09.2002 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-W14 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 42589352;96435292;96435295;96535092;96535095;96653351;96804650;96870461 |
| Висота | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2002, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |