120 ₴
Застосування:
Subaru Forester 2.0 AWD (SHJ) -- FB20 -- 01.2010 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-719 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 20414AG070;20414AG030 |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Ширина | 48.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Forester, Impreza, Legacy |