87 ₴
Застосування:
KIA Carnival I 2.5 V6 -- KV6 -- 08.1999 - 10.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-K137 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 0S08334136A |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 1999, 2025, 2000, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2001, 2013, 2012, 2002, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Carnival |