107 ₴
Застосування:
Mitsubishi Lancer VII 1.3 -- 4G13 (16V) -- 09.2003 - 12.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-541 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | MN100250;SBS5507 |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2004, 2003, 2005, 2015, 2006, 2007, 2014, 2010, 2008, 2013, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |