129 ₴
Застосування:
Toyota Avensis 1.6 i (AT220_, AT220R) -- 4A-FE -- 09.1997 - 10.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2333 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881505050 |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1998, 1997, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |