139 ₴
Застосування:
Mitsubishi Galant VII 2.0 GLSI (E55A) -- 4G63 (SOHC 16V) -- 11.1992 - 08.1996| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-571 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | MB864699;MR297500 |
| Висота | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 1999, 1993, 1998, 1992, 1997, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Galant |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |