148 ₴
Застосування:
Opel Antara A 2.4 -- Z 24 XE -- 08.2006 - 12.2011| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-C01 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 96810751;96626251;04806447;04814268;4806447;4814268 |
| Висота | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Ширина | 49.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Captiva |