81 ₴
Застосування:
Toyota RAV 4 I 2.0 4WD (SXA10, SXA11) -- 3S-FE -- 06.1994 - 06.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2038 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881542020 |
| Висота | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 39.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 1999, 1998, 1997, 1996, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |