109 ₴
Застосування:
Chevrolet Matiz 0.8 LPG -- LQ2(49CUL3),LBF(49CUL3) -- 03.2005 - 12.2007| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-W02 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 96322618;96507879;96316769;96507898 |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 1999, 2025, 1998, 2000, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2001, 2013, 2012, 2002, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Matiz |