Застосування:
Chrysler Neon II 2.0 16V -- 420H,ECB -- 08.1999 - 12.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-929 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4656945AA;5272506AA |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2003, 2005, 2010, 2006, 2007, 2001, 1999, 2008, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Neon |