93 ₴
Застосування:
Nissan Patrol GR V Wagon 2.8 TD -- RD28Ti -- 06.1997 - 05.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1169 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 54613VC223 |
| Висота | 46.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 28.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 1999, 2025, 1998, 1997, 2000, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2001, 2013, 2012, 2002, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Patrol |