Застосування:
KIA Picanto II 1.2 -- G4LA -- 09.2011 - 03.2017| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-K24 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5481207100;5481207200 |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2017, 2011, 2009, 2004, 2005, 2015, 2006, 2007, 2014, 2010, 2008, 2013, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Picanto |