93 ₴
Застосування:
Mitsubishi L200 / Triton 2.5 DI-D 4WD (KB4T) -- 4D56-HP -- 11.2005 - 12.2015| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-538 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | MR992317 |
| Висота | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2005, 2015, 2006, 2007, 2014, 2010, 2008, 2013, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |