115 ₴
Застосування:
Fiat Sedici 1.9 D Multijet 4x4 -- D19AA -- 06.2006 - 10.2011| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-830 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4243179J00 |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | SX4 |