90 ₴
Застосування:
Toyota Camry 2.5 (ASV50_, ASV50R) -- 2AR-FE -- 09.2011 - 03.2018| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2051 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881533100 |
| Висота | 41.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2017, 2011, 2018, 2009, 2004, 2003, 2005, 2015, 2006, 2007, 2001, 2014, 2008, 2010, 2013, 2012, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | ES, Camry |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |