104 ₴
Застосування:
Mitsubishi Lancer VIII 1.6 MIVEC -- 4A92 -- 05.2010 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-5000 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4056A049;4056A078 |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2025, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |