Застосування:
Toyota Prius Liftback 1.5 Hybrid (NHW20_, NHW20R) -- 1NZ-FXE -- 09.2003 - 12.2009| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2107 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881512340 |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Prius |