143 ₴
Застосування:
Mitsubishi Galant VIII 2.5 V6 24V (EA5A) -- 6A13 -- 09.1996 - 09.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-572 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | MR272646 |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1998, 1997, 1996, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Galant |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |