83 ₴
Застосування:
Nissan Navara Np300 2.5 dCi -- YD25DDTi -- 03.2010 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1091 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 54613EB71B |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Довжина | 48.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Navara |