81 ₴
Застосування:
Nissan Navara Np300 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) -- YD25DDTi -- 12.2009 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1092 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 54613EB71A |
| Висота | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2013, 2012, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Navara |