110 ₴
Застосування:
Hyundai H-1 / Starex 2.4 -- G4CS -- 06.1997 - 04.2004| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-H90 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 548134A501;548134A500 |
| Висота | 61 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2001, 1999, 1998, 1997, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | H1 |