152 ₴
Застосування:
Hyundai Santa FÉ I 2.4 16V -- G4JS -- 02.2001 - 03.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-H34 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5481326100;5481326000 |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2001, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |