Застосування:
Nissan Primastar 2.0 -- F4R 720,F4R 722 -- 03.2001 - 08.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1063 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5461100QAE;8200629180 |
| Висота | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2007, 2025, Рік випуску автомобіля, 2004, 2010, 2021, 2019, 2022, 2016, 2020, 2024, 2011, 2001, 2013, 2012, 2002, 2023, 2017, 2018, 2009, 2005, 2003, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primastar |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |