184 ₴
Застосування:
Nissan Micra III 1.2 16V -- CR12DE,CG12DE -- 01.2003 - 06.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1067 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 546134V10A |
| Висота | 73 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2003, 2005, 2010, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Micra |