83 ₴
Застосування:
Honda Civic VIII 1.8 (FN1, FK2) -- R18A2 -- 09.2005 - 12.2011| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-4043 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 51306SNAA02 |
| Висота | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2005, 2010, 2006, 2007, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Civic |