174 ₴
Застосування:
Nissan Murano I 3.5 4x4 -- VQ35DE -- 08.2003 - 09.2008| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1152 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 54613CA006;54613CA00A |
| Висота | 34 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Murano |