141 ₴
Застосування:
Toyota Previa I 2.4 (TCR11_, TCR10_, TCR10R, TCR11R) -- 2TZ-FE -- 05.1990 - 08.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-260 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881528061;4881528060 |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Довжина | 42.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 1990, 1999, 1993, 1998, 1996, 1992, 1997, 1991, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |