Застосування:
Nissan Primera 1.6 -- GA16DS -- 06.1990 - 01.1996| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-1149 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5461290J10 |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 1990, 1993, 1996, 1992, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Primera |