Застосування:
Honda Civic VI 1.5 i Vtec-E (MA9) -- D15Z3 -- 09.1994 - 01.1997| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-4107 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 51306ST3E00 |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Довжина | 32.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 2001, 1999, 1998, 1997, 1996, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 39.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Civic |