115 ₴
Застосування:
Subaru Forester 2.0 AWD (SG5) -- EJ201 -- 06.2002 - 05.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-724 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 20401AC031;20414SA000 |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Ширина | 45.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Forester |