Застосування:
Toyota Corolla 2.0 D (CE110_, CE110R) -- 2C-E -- 04.1997 - 02.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-296 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881502040;4881512280 |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1999, 1998, 1997, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |