158 ₴
Застосування:
Mazda Tribute 3.0 V6 24V 4WD (EPFW) -- AJ -- 03.2000 - 05.2008| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-3045 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | E11234156B |
| Висота | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2001, 2008, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |