Застосування:
Hyundai Matrix 1.6 -- G4ED -- 06.2001 - 08.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-H39 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 5481317000;5481317100 |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2003, 2005, 2010, 2006, 2007, 2001, 2008, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Matrix |