Застосування:
Toyota Camry 2.4 (ACV30, ACV36) -- 2AZ-FE -- 11.2001 - 11.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2043 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881533090 |
| Висота | 42.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 41.2 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2005, 2006, 2001, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |