Застосування:
Toyota Camry 3.0 24V (MCV20_, MCV20, MCV10) -- 1MZ-FE -- 08.1996 - 11.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-2049 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4881533040 |
| Висота | 35.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 15.5 мм |
| Довжина | 39.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1999, 1998, 1997, 1996, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Ширина | 35.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |