113 ₴
Застосування:
Mazda 626 IV 1.8 i (GE8P) -- FP -- 08.1991 - 04.1997| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-3048 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | GA2B34156 |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1994, 1993, 1996, 1992, 1997, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | 626 |