139 ₴
Застосування:
Hyundai Getz 1.5 CRDi -- D3EA -- 03.2003 - 09.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-H57 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 548121C000;548131C010 |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 44.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Getz |