
104 ₴
Застосування:
Daewoo Nexia 1.5 (08, 68) -- G15MF -- 02.1995 - 08.1997| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-W59 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 96191890 |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 2004, 2003, 2005, 2006, 2007, 2001, 1999, 1998, 2008, 1997, 1996, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nexia |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |