126 ₴
Застосування:
Nissan Note 1.4 -- CR14DE -- 03.2006 - 06.2012| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-152 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 546139U000;546139U00A |
| Висота | 41.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2010, 2006, 2007, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Note |