178 ₴
Застосування:
Mazda 3 1.6 MZR CD (BL14) -- Y655,Y650 -- 09.2010 - 05.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RU-369 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | BP4K34156A;BP4K34156B |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2009, 2004, 2003, 2005, 2014, 2006, 2007, 2010, 2013, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | #3 |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |