
950 ₴
Застосування:
Honda Jazz III 1.3 i (GE6, GG3, GG6) -- L13Z1,L13A,L13Z2 -- 07.2008 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2012, 2022, 2024, 2010, 2014, Рік випуску автомобіля, 2020, 2025, 2017, 2013, 2015, 2008, 2019, 2011, 2016, 2009, 2023, 2018 |
| Код запчастини | DP-417C |
| Кросс-номери | 42510TF0000;42510TG0T00;42510TG0T01;42510TG5H00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz, City |
| Стан | Новий |
| Діаметр маточини | 61 мм |
| Висота | 34 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |