722 ₴
Застосування:
Mitsubishi Pajero Sport I 3.0 V6 (K96W) -- 6G72 (SOHC 24V) -- 11.1998 - 10.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP-592AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 4605A783;MN102626;MR389575 |
| Висота | 59.3 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2003, 2005, 2017, 1999, 2006, 2008, 2004, 2002, 2023, 2007, 2021, 2001, 2024, 2010, 1997, 2015, 2013, 2009, 2000, 2022, 1998, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport, Pajero |
| Товщина | 14.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |