787 ₴
Застосування:
Toyota GT 86 2.0 (ZN6AC_, ZN6BC_, ZN6K) -- FA20,FA20D,4U-GSE -- 03.2012 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP-705AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 26696CA000;26696XA000;26696XA010;26696XA011;SU00304096;SU00304325 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2005, 2017, 2006, 2008, 2007, 2023, 2021, 2024, 2010, 2015, 2013, 2009, 2022, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Outback, Tribeca, Forester, GT, Legacy |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |