
670 ₴
Застосування:
Mercedes-benz M-class (w163) ML 320 (163.154) -- M 112.942 -- 02.1998 - 08.2002| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP-0519AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 1634200720;1634200920;1634201120;A1634200720;A1634200920;A1634201120;N1634200720;N1634200920;N1634201120 |
| Висота внутрішньої накладки | 65.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 76.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2020, 2014, 2019, Рік випуску автомобіля, 2018, 2003, 2005, 2017, 1999, 2006, 2008, 2004, 2002, 2023, 2007, 2021, 2001, 2024, 2010, 2015, 2013, 2009, 2000, 2022, 1998, 2016, 2011, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Maserati |
| Сумісність з моделлю | Quattroporte |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |