922 ₴
Застосування:
Land Rover Range Rover II 2.5 D 4x4 -- 25 6T (BMW) -- 07.1994 - 03.2002| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP-L02AF |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | SFP100470;SFP100490;SFP500130;STC1879;STC3684 |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1994, 1998, 1999, 2004, 1996, 1997, 2002, 2003, 1995, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery, Range Rover |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |